Хөрмәтле төзелеш тармагы предприятиеләре җитәкчеләре һәм хезмәткәрләре! Кадерле ветераннар!

2022 елның 12 августы, җомга

Сезне чын күңелдән һөнәри бәйрәмегез – Төзүчеләр көне белән тәбрик итәм һәм сайлаган һөнәрегезгә тугры булуыгыз, иҗади тырыш хезмәтегез өчен рәхмәт белдерәм!

Төзүче һөнәре - җәмгыятьтә иң  игелекле һәм зур хөрмәткә лаек һөнәрләрнең берсе. Сезнең тырыш кулларыгыз белән районда юллар, скверлар һәм парклар төзелә, торак йортлар, мәктәпләр, балалар бакчалары сафка баса. Хезмәтегез кешеләрнең тормышын  күркәм, киләчәген  ышанычлы итә.

Эшегезне күңел җылысын биреп, намус белән башкаруыгыз өчен рәхмәт сезгә.

Барыгызга да ныклы сәламәтлек, игелекле хезмәтегездә уңышлар, иртәгәсе көнгә ышаныч, гаиләләрегезгә бәхет һәм иминлек телим.

Муниципаль район башлыгы                                                        И.Г. Нуриев

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: